About

ТМ Polix PRO&MED: Safety. Protection. Comfort

Торгову марку TM Polix Pro&MED було створено в 2016 році для одноразової продукції, що застосувується в медицині: медичній косметології, клінічній медицині, стоматології. Для професіоналів медичної галузі, які мають підвищені вимоги до гігієнічної безпеки пацієнтів та захисту обладнання.

Проходження бар'єру їх жорсткого відбору довело відповідність продукції TM Polix PRO&MED високим вимогам професійної медицини: експерти підтверджують, що вона зарекомендувала себе як цінний помічник кожному співробітнику медичної сфери. І сьогодні продукція медичного напряму PROMED широко застосовується в більшості медичних установ.

Потреба турботи про здоров'я людей, що працюють на виробничих підприємствах (промислових та харчових, також в лабораторіях) - всюди, де потрібно захистити людину від впливу агресивного середовища, або є підвищені санітарні вимоги до чистоти виробництва, призвела до розширення асортименту продукції - була розроблена лінійка одноразових засобів індивідуального захисту людей напрямку PROFI. Товари TM Polix PRO&MED дбайливо захищають як співробітників, так і продукцію, що випускається на підприємствах.

Новий напрямок розвитку бренду Polix PRO&MED - одноразова продукція для застосування в бізнесі гостинності: готелях, хостелах, кафе та ресторанах. Детальніше про продукцію напрямку HoReCa